| Eee_7625 a întrebat:

Heeii. ce parere aveti despre STEPPER. As vrea sa imi cumparhappy si nu stiu ce sa fac. as avea nevoie sa mai slabesc in zona abdomenului si sa imi lucrez picioarele. Cine a avut imi poate zice daca a fost multumit/a de acest aparatbatting eyelashes si daca a slabit cum se zice. >Multumescbig grin

1 răspuns:
| kidulinha a răspuns:

Mai bine i-ati Leg Magic. Este putin mai scump ca stepper-ul dar mult mai eficient. Am si eu stepper dar obosesti repede si nu lucrezi abdomenul ci gambele... mie personal nu-mi place big grin Dar leg magic e genial :X Lucreaza tot corpul, dar este si f. greu big grin SUcces :*