| UnPatrateL a întrebat:

Heeii TPU xD Imi puteti spune si mie un program de editare foto in care sa pot edita o poza cu un text pe mana/obraz etc ca si cum as fi scris real puppy dog eyes, adica un program pentru sign-uri big grin plss fundita pentru primul care merge big grin

Răspuns Câştigător
| anonymousxD a răspuns:

Hmm, incearca cu photoshop, are si multe stiluri de scris si arata si real.
Sper ca te-am ajutat! Happy New Year! :*

1 răspuns:
| dampel a răspuns:

Incerca photoscape... poti face signuri si.si multe alte editari ...la multi ani!