| aliceioana a întrebat:

Heey BunA!
Imi spuneti si mie cateva povesti de groaza?
Dar nu vreau despre Bloody Mary.ca ma sperie. daca ati sti ce am facut ati rade. dar eu era sa fac infart.sa v-a povestesc.

Eram in casa si am auzit despre leganda cu Bloody Mary. La 10 noaptea.cand era si mama in casa, m-am dus la oglinda si am zis Bloody Mary. Atunci mama mea m-a strigat si eu m-am speriat foarte tare incat am alunecat pe gresie si am dat cu capul de perete.Era sa fac infart, dar am supravietuit.huh.
Deci plz...nu imi spuneti despre B. M.

Răspuns Câştigător
| AndreeaAnd a răspuns:

Intra pe www.spectrurealitatii.ro acolo o sa gasesti multe povesti de groaza

1 răspuns:
| ioanaCUTU a răspuns:

Uite stiu multa cu B.M dar nu iti spun despre elsi legenda este ca la ora00:00 daca aprinzi 12lumanari asa te speri dar nu o face ca iti va aparea fantoma lui B.M.si daca nu fai infart o sa te omoare