| mardeamor a întrebat:

Heey cum pot sa caut pe streamago persoane care eu le cunosc nu neaparat prieteni dar vreau sa caut sa vad daca au live.uri pe streamago insa nu stiu cum imi apar doar prietenii care au si apoi persoane necunoscute una dupa alta live insa vreau sa caut eu persoane unde trebuie sa dau?

1 răspuns:
| Eduard_Eduard_1987 a răspuns:

Intrebarea asta o pun si eu! Sunt nou pe acest site, il numesc site pentru ca nu am aplicatia descarcata, dar o sa descarc aplicatia si daca exista o cautare o sa iti spun si daca nu este o sa trimit un email pentru a imbunatati siteul sa putem cauta o persoana dupa nume.