| BlondyBlue a întrebat:

Heey happy dupa cum bine v-am spus despre baiatul ala obsedad de mine, tot nu se lasa dar deja am inceput sa simt ceva pentru el, m-a saturat deja sa il tot refuz oh go on voi ce ziceti sa ii dau o sansa? oricum in momentul de fata sunt singura, deci happy poate ma puteti ajuta voi sa iau decizia corecta, azi de exemplu cand am venit acasa l-am lasat sa ma imbratiseze dar mai mult de atat nu i-am dat voie, desi el ar fi vrut chiar un sarut din partea mea! sambata merg in club, si poate vine si el nu stiu sigur! astept raspunsurile voastre, si merci tuturor! pupici

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca a inceput sa iti placa de el, incearca sa stai cu el. Daca insa stai cu el doar pentru a nu fi singura mai bine lasaoh go on

| federerdinamo a răspuns:

Pai daca simti ceva pentru el, incearca poate chiar e un baiat bun cu care poti avea o relatie.de ce nu daca nu merge (nu-ti doresc asta) te desparti si ramaneti doar prieteniwinking

| nana a răspuns:

Buna BlondyBlue. Se spune ca in viata norocul te ocoleste nu-ti intra-n sac. Poate este un baiat bun si nu merita sa-l tot respingi, daca el este atent cu tine si te adora.Asa cä nu mai sta pe ganduri, da o sansa fericiri. happy Succes si sa fi iubita. Pup.
nana

| BlondyBlue explică:

Lol! am acceptat sa fiu cu el :X