| Maty2000 a întrebat:

Heey! Prima zi de scoala din anul 2012-2013 v-a adusa bucurii sau tristete? De ce? In ce clasa ati trecut? Aveti colegi noi si cati?

P.S.Eu am trecut in clasa a-6-a si am doar un baiat nou in clasa.Prima zi de scoala m-a bucurat! Mi-am revazut colegii, diriginta si ne-am distrat super dupa festivitate.

Vreau parerea voastra!

5 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nici una, nici alta. Indiferenta si o oarecare sila, pentru ca uitasem cat de mult detest atmosfera si colectivul in care sunt nevoita sa mai petrec inca un an. Am trecut a XII-a, in sfarsit. Am 2 colegi noi, ceea ce este irelevant pentru mine.

| Miza a răspuns:

Bună!
1. Tristeţe
2. Că a început rahata asta de şcoală
3. 7-a
4.Da, o colegă care a mai fost la noi

Baftă big grin

| cristinicamititica a răspuns:

Salut.
poti sa imi zici in ce oras locuiesti? exact la fel mi s-a intamplat si mie!

| BossSmecher1993 a răspuns:

Pe oparte putina bucurie ca mi-am revazut colegi pe o parte f.f.f multa tristete ca trebuie sa purtam uniforma(pantaloni negri bluza alba si camasa neagra-eu port blugi tricou sau bluza alba si camasa neagra) Sunt in clasa-a7a am un coleg nou pe nume DRAGOS

| eueueu123 a răspuns:

Eu am trecut acum intr'a 8a, avem o colega noua happy insa m-am bucurat si nu prea... m-am bucurat ca mi-am revazut colegii pe care ii iubesc enorm si tin la ei, si m-am cam intristat cand am auzit ca trebuie sa purtam doar pantaloni negri si camasa alba sau albastra laughing) pentru ca a venit un nou director adjunct! phbbbbt nu suport! eu port numai blugi albastri de toate nuantele, si rupti, cu fel de fel de modele, si bluze foarte faine care imi plac! nu port doar camasa! phbbbbt apoi m-am distrat cu colegii dupa festivitate big grin
o zi buna!