| LittleLady a întrebat:

Heey! Saptamana trecuta mi-am luat o pereche de adidasi cu toc interior negri. De fapt eu voiam niste ghete pe care sa la pot purta toamna si primavara dar nu am mai gasit. Verisoatra mea a zis sa pastrez bonul deoarece daca in termen de 30 zile de la data cumpararii produsului,daca se lasa tocul, ii pot schimba? Ii pot schimba cu o pereche de papuci de acelasi fel sau imi pot cumpara alta pereche,alt model,dand diferenta de bani, daca e necesar? Am facut o mare prostie, mai bine asteptam pana aducea marfa noua. Acum va trebui sa ii port ca se supara mama s... of! Adica acele ghetute erau mai comode si le puteam purta cu orice. CE TAMPENIE AM FACUT!
Dar totusi voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Pai eu la capitolul incaltaminte de toamna am:niste cizmulite de toamna de abia cumparate, niste adidasi draguti si trebuie sa-mi mai iau balerini sau pantofi ca n-am gasit nimic.
Difera de magazin adica nu stiu daca ti-i va schimba.Mi de obicei mama imi spune ca daca nu-mi place un lucru si n-am nimic mai bun trebuie sa astept pana sa vad ceva care sa-mi placa...

| OoBunnyoO a răspuns:

Din cate stiu eu nu orice magazin iti schimba ghetele doar pe motivul asta. Cam oricarui pantof i se tocesc tocurile. Poti incerca insa nu stiu cat de bine va merge.