| dement0r a întrebat:

Heey! spuneti-mi si mie niste jocuri misto de pc cu grafica buna! Cele mai multe si cele mai misto

6 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Crysis 2 are cea mai uimitoare grafica de pana acum.Nu o sa regreti daca il iei big grin
Nfs hot pursuit, nfs the run, mafia 2... sunt multe. Si crysis 1 este cel mai nenorocit joc la grafica big grin bye.

| Ovidiu11 a răspuns:

Pro Evolution Soccer 2012 happy

| Riderx1 a răspuns:

In primul rand, cata memorie ram ai, de cat ii procesorul si placa video

| dement0r explică (pentru Riderx1):

Ram 4 gb procesor Intel core i3 2.20ghz placa video nVIDIA geforce gt540m 2 gb

| Riderx1 a răspuns (pentru dement0r):

Battlefield 2 sau 3...batman arkham asylum, assassin creed, nfs undercover, carbon, most wanted, tom clancy's hawx, ghost recon future soldier, red alert 3, PM daca mai vrei!

| mamatatasibunica a răspuns:

Fifa, sims,gta,need for speed,angry birds,fruit ninja, gamehouse collection, counter strike, call of duty, hulk