| Selena54 a întrebat:

Heey.:*

Stiti ceva statusuri despre baieti?batting eyelashes

Funda tongue

6 răspunsuri:
| dollydee a răspuns:

Baietii sunt ca niste copii.Plini de mândrie prosteasca.

| KatJolie a răspuns:

Daca soarta si destinul
Te`au facut frumoasa
De ce ii chinui pe baieti
Si nu`i lasi sa te iubeasca?

Fiecare zi e specialaa. Oricum e plin de atractii oh go on. Iar daca nu vi tu, nu-i nimic! Vin altii.

Spui: "E prima oara cand fac asta". Vreau sa te cred dar e tradeaza fata;-j

| Sergiu2609 a răspuns:

Dnd ma joc C. S.

| aleee_7098 a răspuns:

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine •

~Sunt doar niste cuvinte ce`mi aduc aminte ...de ceea ce`mi spuneai cand ne-am cunsocut:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te simti singura, nu cauta iubirea din partea unui baiat, mai bine ieti un catzelush caci e mai bine...

| marrye a răspuns:

Buna!big grin uite un status misto: [Daca ochii mei sunt prea tristi, te rog sa nu insisti...Nu ma pune sa-ti zambesc, n`am sa reusesc...Si n`am sa pot` sa fiu altcineva doar pentru placerea ta] nu situ daca te ajuta asta dar mai am mai multe;-) uite :Baieti ca tine gasesc peste tot happy. Poti sa pleci wave.Ma doare`n cotsmug.