| crissuliki a întrebat:

Heey TPU, as vrea sa va invreb si eu ceva. Am o pagina de facebook "Zahar La Pliculetz" (like daca va place pagina, va rog)
si as vrea si eu sa imi spuneti cum ar trebui sa postez poze fara sa mi le faca album. As vrea cand bag o poza sa apara la toti care au dat like la pagina. Pentru ca cine vede albumul nu il deschide de lene, asa apar una dupa alta si...

Răspuns Câştigător
| Bombonyci_Lauriky_1996 a răspuns:

Pai cand intrii pe pagina ta... acolo jos ai ''la ce te gandesti?'' si un pic mai sus de fraza asta ai scris ''fotografii'' dai pe fotografii si iti apare '' incarca fotografii/video sau''creeaza un album... tu dai pe primul

sper ca ai inteles big grin