| roxanikabubulik a întrebat:

Heey TPU big grin Recent m-am apucat de un video blog imi trebuie mult provocari si intrebari. Puteti sa imi dati niste idei? big grin

3 răspunsuri:
| Mary2011 a răspuns:

Da'ne cancalul tau big grin sa te vedem happy

| Azµre a răspuns:

Ok... și pe ce temă este acest video blog?

| GabrielDunga a răspuns:

Fa-i review la bloguri, vorbeste despre orasul tau, fa tutoriale, joaca-te jocuri si filmeaza-te in tot acest timp, vorbeste despre scoala, probleme ale oamenilor, stiri, institutii (pompieri, smurd, ambulanta, posta, politie, fisc, primarie) joaca, mingii, tricouri, fimre