| anonim_4396 a întrebat:

Deci m-am apucat de YouTube si deja am 50 de abonati dar nu am postat nici-un video cu mine! As vrea sa imi dati niste idei de vloguri sa le fac dar nu de astea ca provocari nebune sau Q&A pentru ca nu am multi abonati ca sa imi comenteze intrebari! Altele...
Dau funda la raspunsul cu cele mai multe vloguri scrise!

Răspuns Câştigător
| Thisismetoday1 a răspuns:

Fii creativ. Poti face "tipuri profesori","tipuri elevi","muzica in viata reala", "reactionez la... ", "recreez videoul... ".

3 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Fii creativ, oamenilor le place asta, inventeaza ceva nou sau readu niste tipuri de videoclipuri mai vechi.

| 1Marinn1111 a răspuns:

Pentru inceput sa faci abonați poti face videoclipuri cu faze amuzante sau dacă vrei cu tine poti face un video -o zi din viața ta -, sau un video despre un machiaj sau unghii, sport dacă te pasionează ceva...

| unomoarecare7 a răspuns:

Videouri despre make-up, topuri, despre salã, despre slãbit.