| anonim_4396 a întrebat:

HEEY TPU! Stie cineva niste sfaturi pentru a avea mai mult tupeu si incredere in mine?

Răspuns Câştigător
| Klaryssa a răspuns:

Gandeste-te ca nimeni nu e mai presus ca tine, ca poti face orice si vei capata incredere in tine.Si eu m-am confuntat cu aceeasi problema si am facut asta si acum sunt foarte increzatoare, te sfatuiesc sa incerciwinking

3 răspunsuri:
| mariukka a răspuns:

Gandeste-te la tine dar fii tu insati nu incerca sa copii pe cineva

Răspuns utilizator avertizat
| AiEnma97 a răspuns:

Daca vrei sa ai mai multa incredere in tine, te sfatuiesc sa practici un sport (de preferat de echipa), pentru ca atunci vei fi fortata sa socializezi si sa lupti impreuna cu altii pentru un scop comun.
Sper ca te-am ajutat. happy