| Axy0212 a întrebat:

Heey, TPU!

Sunt in a IV si voi face banchetul... Noi fetele, vrem sa le facem baietilor niste farse sau ceva de genu' si nu mai avem idei... Ne puteti ajuta? Va rog cat mai repede.

2 răspunsuri:
| Alice001 a răspuns:

E de prost gust sa faci farse la banchet. Poata pentru ca sunteti in a 4-a nu va dati seama, nu o lua in nume de rau, si eu am fost a 4-a si stiu cum e laughing Nu faceti farse, e prostesc sa faci chestii de astea, farsele merg la scoala si in excursii. Sa va distrati oricum :*

Răspuns utilizator avertizat