| elenabz07 a întrebat:

Luni plec in tabara dati-mi idei ce sa le facem baietilor... vrem sa radem de ei FUNDA

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

Incearca sa le bagi fire de 380v in scurgerea de la chiuveta camerei lor...voi veti rade dar ei nu sunt sigur...happyhappylaughing

6 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Pune-le pasta de dinti pe manerul de la cleanta si pe prag, iar apoi bate la usa! funda?big grinbatting eyelashes

| SMA a răspuns:

Am o idee venita acum, pe moment. Daca aveti tupeul si puteti sa faceti asta, strecurati'va una sau doua din voi si furati'le lenjeria intima. Agatati'o prin toata tabara si sa vezi ce minune va iesi, bine consecintele v'a trebui sa vi le asumati voi.

| elenabz07 explică:

Le-am facut pe toate credeti-ma,+ oja pe fata

| Zyzu a răspuns:

Pai eu cand am fost in tabara cu grupul meu de fete (neobrazate, obraznice puse pe sotii si batjocoritoare doar pentru cateva zile) am inceput in prima noapte cu o cutie de orbbit mestecata lipita de clanta, apoi le-am furat sosetele si le-am pus pe o usa la niste mosi, apoi am furat de la niste fete mai mari niste tanga supersexy si le-am pus pe clanta si am strecurat o scrisoare Hot pe sub usa. Apoi am pus la usa un trandafir si o scrisoare semnata tot de un baiat (complice) am sunat si am plecat, sa vezi ce fata au facut laughing, am mai facut batai cu apa, si (aveam balconul comun) neam strecurat in camera lor si le-am facut baia plina de hartie igienica, (da trebuie s ava comportati foarte usor) si ca mai tare neam strecurat in costum de baie (doar la cei mai intimi prieteni) noaptea in camera or, ei sau trezit si noi le-am zis ca suntem niste ingeri(nu i-am lasat sa deschida becul), si paoi cand ei dimineata spuneau ca noi am fost in camera lor (ei fiind doar 2 si noi 6) normal ca toata lumea nea crezut pe noi si ei sau facut de toata bafta. NA astea is cam toate, le-am facut pe toate si chiar daca si baieti neau facut si ei oricum tot fetele is cele mai tari laughing :X

| Miru023simplu a răspuns:

Pui frisca in mana si il gadili la nas, o sa se faca pe toata fata numai frisca.

| tesco a răspuns:

Seara daca reusesti sa intri la ei in camera incearca sa iei un ac cu ata si coasei de cerceaf (asta in prima seara deoarece vor fi mai obositi ). Infantila pasta de dinti,iar daca unul dintre ei vine cu animale de plus (crede-ma, s-ar putea intampla), leaga animalele cu ata de gat ca si cum ar fi spanzurate, punele 2 bandaje in X pe ochi si un bilet de adiolaughing.