| Yanaa a întrebat:

Heey TPU
Sunt intr-o mare dilemaa
sper sa nu va plictisesk Anul trecut eu si prietena mea ceam mai buna am placut doi baieti ( Ioan si Robert )eu il placeam pe Robert ea pe Ioan toate cele bune si am luat si vacanta de varane reusind niciuna sa fie cu unul dintre baieti In vacanta de vara Ioan mi-a spus ca ma place atunci m-am indragostit nebuneste de el am fost mpreuna doua luni dar el s-a despartit de mine Acum cateva zile am aflat si motivul Prietena mea cea mai buna a inceput sa ii spuna cuvinte extraordinar de urate care cica i le spusesm eu dar nu e adevarat eu inca il plac...el ma place ea il place ( ea numai e prietena mea ceam mai buna ma barfeste chestii din astea, doar prietene.) Acum..baiatul respectiv, Ioan m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el dar daca o sa fiu cu el prietena mea se va supara dar ea a zis ca il place doar 20% si il place pe fostul meu iubit 80%ce sa fac daca ar fi sa fiu cu el s-ar supara ea daca nu ar fi sa fiu cu el nu stiu ce m-as face sad help mee dau fundita :*!

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

Misto scris laughing)
Deci, aia nu iti este prietena! Ce dracu e asa de greu?!?!
La ce naiba mai conteaza parerea ei?
Daca vrei sa ai o relatie cu el, da-i bice si gata!

1 răspuns:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Paii tie iti mai place de robert? Pai e doar un sfat. nu crezi ca prietena ta nu a fost putin cam rea cu tine? Eu sincer in locul tau as fi cu el mai ales ca ati avut o relatie care a fost intrerupta de prietena ta... deci e sfatul meu. dar nimeni nu iti poate spune ce sa faci. tu alegi din inima si stiu sigur ca vei alege bine. te pup si sper ca vei gasi solutia kiss