| Ramona_5995 a întrebat:

Heeyy!
Deci...vineri imi renoveaza ai mei camera, si mi`o vor face culoarea cerului.Dar.eu vreau sa mi pun niste desene pe pereti.adica sa le desenez cu tempera, ceva.
Idei pentru ce sa desenez? Ceva mai usor daca se poate. Eu m-am gandit la un Yin si Yang, niste pomisori thinking, un soare, sau thinking Nu stiu.
Idei, cevA? Poze, daca puteti. Voi cum aveti camerele decorate?

Răspuns Câştigător
| LloOlLey a răspuns:

Cred ca mai dragut ar fi sa iesi intr-o zi senina cu nori pufosi si jucausi. si sa-i intiparisti in minte. apoi iei pensula si te`apuci de desenat.la imbinarile peretilor ai putea face cu o culoare care sa se potriveasca cu acel albastrubig grin. in josul peretelui poti face iarba. copacei floricele. dupa cum spuneaibig grin. poti face chiar niste urme de maini. sau poti scrie ceva ce iti place, te inspira sau/si te caracterizeazabig grin sper ca ti-am dat ideibig grin

6 răspunsuri:
| PurpleLadybug a răspuns:

Eu am avut doi pereti mov, si doi roz care se uneau sus pe tavan unde era becul. si deasupra biroului aveam peretele plin de postere. nu mi-am facut, dar intotdeauna mi-am dorit sa pictez note muzicale pe peretele ala, sub posterehappy bafta la decorat
take carepeace sign

| alone a răspuns:

Pai camerea mea e simpa vopsita galben si am o multime d jukarii d plusi... dc nu ancerci sa-ti faci grafiti p pereti? poti spre ex sa scrii numele tau

| Dizzy a răspuns:

Poti sa-ti pui culoare pe palme si sa-ti lasi peste tot pe pereti amprentele tale si a prietenilor tai(un fel de amintire). Eu asa am facut in camera mea si mi-a placut cum a iesit.

| Ramona_5995 explică:

Dau si fundita happy

| Ramona_5995 explică:

Mai astept un raspuns-doua si dau funda.
:*
Chiar aveti idei bune. [uniibatting eyelashes ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa peretele gol, o sa te plicitisesti foarte repede de acel desen, si e cam greu sa varuiesti iar si iar.