| bunicisibuni a întrebat:

Hei! A nevoie de sfaturi. Prietena mea spune ca e urata. Mie una mi se pare frumoasa. E satena cu ochii verzi, are 40 kg si 1, 65cm. Nu stiu cum sa-i schimb modul in care se priveste. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/......6399_n.jpg
Nu consider ca are dreptate, dar nu stiu cum sa-i schimb modul in care se vede ea. Sfaturi?

7 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu ca merge.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Sterge ''s'' din link ca sa vedem si noi pozalaughing

| Cristinaaa57 a răspuns:

Adica de la ''https'' sterge s'u

| Cristinaaa57 a răspuns:

E foarte draguta fata, nu stiu de ce zice ca-i uratahappy

| Oxymorone a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi ceea ce crede despre ea. Si cred ca stii si tu, fetele stiu in adancul lor ca sunt frumoase, dar aleg sa nege cu voce tare doar pentru ca le place sa-i auda pe cei din jur spunandu-le asta. happy

| Misfits a răspuns:

No, spune-i ca noi am zis ca i frumoasa, vezi poate merge asa

| Zacase a răspuns:

Mie mi se pare frumoasa, acum nu stiu ce ai putea sa faci, repeta-i ca e frumoasa si lasa timpul sa rezolve lucrurile...