| iuliutsa7 a întrebat:

Hei! Aceasta intrebare este pentru baieti. Ce parere aveti despre o fata care nu are sani, dar in schimb are fundul destul de mare?
Cu problema aceasta se confrunta prietena mea si nu stiu ce sa ii spun.va rog spuneti parerea voastra, baieti!

Răspuns Câştigător
| rebecca_9651 a răspuns:

Exercitii pentru marirea sanilorrolling on the floorLOL nu exista frate asa ceva, nu mai mintiti copiiibig grin...in legatura cu intrebarea ta sa stii ca eu sunt fata si zic ca nu ar trebui sa. i pese de ce zice nimeni nu are nevoie de confirmari ca e frumoasa! fundul mare e sexy uite. te la kim kardashinlaughing)

1 răspuns:
| Pandaaa a răspuns:

O fata cu fund dar fara sani e, cam urata, fara suparare.Si acum depinde cat de mare e fundull. ce e prea mare, e respingator. Prietena mea nu are 90-60-90, are si sanii, si fundul mai mic, dar pe mine nu ma deranjeaza. Revenind la subiectul tau, vezi ca am mai postat acum vreo 2 ore exercitii pentru marirea sanilor la alta intrebare happy. Sper sa o ajute cumva.
( funda?happy )