| Bebelusha1993 a întrebat:

Baieti ce parere aveti despre fetele cu sani mici si cu fundul bombat? Pe ce puneti mai mult accent?

11 răspunsuri:
| senstein a răspuns:

Pe creier!

| TheFACKYouTub a răspuns:

Cel mai mult conteaza ce iese din gura, nu ce bagi in gura.O persoana cu care convetuiesti, trebuie sa fie OK (sa nu fie biblioteca pentru toti/toate) intelegi la ce ma refer.Cand un baiat /fata se axeaza pe felul in care arati (vrea sex)

| neutrino a răspuns:

Fundul si sanii fara cap nu fac nici doi bani.

| spaghetty a răspuns:

Hmm..Nu-s prea frumoase fetele cu sani mici si fund bombatlaughing
Prima data sa aiba ceva in cap, si fata frumoasa:X

| pursisimpluAlex a răspuns:

Gandire si pe frumusete dupa corp

| Wolfyye a răspuns:

Cel mai important-sa aiba cap.

| Galezu a răspuns:

Pe nimic. pe felul ei de a "fi " atunci cand e cu mine. Sani mici / fundul bombat ti le-a dat Dumnezeu sa le ai. Toti zic cand vad la o fata : "Mama ce cur are aia, da are sani mici nu e buna. " nu frate, nu conteaza. nu exagera cu astea.

| Bebelusha1993 explică:

Sincer mi-as dori ca baietii sa gandesca asa! Prima data cand intalniti sau vedeti o fata va ganditi daca este inteligenta sau va uitati la corp si fata?

| emilitalia a răspuns (pentru Bebelusha1993):

Bebelusha exista o vorba care suna cam asa- cauta o fata care sa aiba cap caci p... au toate asa ca depinde si de baiat si ceea ce cauta.

| Jijell a răspuns (pentru Bebelusha1993):

De multe ori se vede si dupa corp si expresie cam ce are in cap o fata. Sa stii ca baietii destepti, sau baietii "rai" daca vrei sa le spui asa, pot citi foarte usor ce fel de tipa esti, stiu dupa ce sa se uite.

Atat timp cat esti prezentabila si te porti frumos, nu conteaza asa de mult fizicul, pana la urma, toti baietii visam la fotomodele, dar putini le au, si uneori cei care le au isi dau seama ca ar ceda din frumusete pentru harnicie si putin creier, ca nu intotdeauna putem noi barbatii sa gandim tot. E o vorba care spune "In spatele oricarui barbat puternic se afla o femeie puternica".

Tot ce conteaza e sa te simti bine in pielea ta si sa porti haine care te avantajeaza.

| shantel22 a răspuns:

PE CAP AMETITULE(CREIER) inteligenta, dar mai ales spiritualitate. PEACE nigga big grin