| Anna0111 a întrebat:

Hei. Acum doua zile am fost cu o prietena in oras si cand ne-am intors spre casa ne urmareau 3 baieti. Ca sa scapam de ei am intrat intr-un magazin, am stat cateva minute apoi am iesit. Am mers ce am mers si... ne trezim cu ei la colt. Am luat-o inainte si ei in spatele nostru. Noi am grabit pasul si ei la fel apoi m-am prefacut ca vorbesc la telefon si ne-am oprit. Ei au luat-o inainte. Cand nu i-am mai vazut am început sa mergem inainte... dar... iar erau dupa un alt colt. De data asta am ajuns intr-un loc in care nu mai erau oameni. Ne-au oprit si au inceput sa ne ia in brate. Au incercat sa ne sarute dar noi ne-am zbatut si n-au reusit. Eu am inceput sa plang. (muream de frica) Baiatul care ma lua in brate s-a oprit si mi-a zis sa nu mai plang. M-am oprit. Am luat-o la fuga dar mi-am dat seama ca prietena mea era acolo asa ca m-am intors la ea. Le-am spus sa-i dea drumul. Baiatul acela de ma "imbratisase" le-a zis celorlalti baieti sa ne lase in pace. Am inceput sa tip la ei. Unul mi-a dat o palma si a devenit agresiv. Baiatul s-a luat la bataie cu ei ca sa ne apere si noi am fugit. De atunci sunt cam speriata si as vrea sa stiu ce s-a intamplat cu baiatul acela. Ce as putea face? :/

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

In cel mai rau caz si-a luat o bataie buna. Oricum, sa nu uitam ca a fost si el unul dintre agresori.