| CherryGirl67 a întrebat:

Buna TPUhappy
Sa incep...
Asta vara am mers la tara la verisoara mea. Ea cunostea un baiat de care ii placea. Dupa ce l-am vazut si eu mi-a placut si mie de elbig grin (eu stateam in alt sat, ier verisoara mea in altul, baiatul respectiv, C. statea cu ea in acealasi sat)
Dupa ceva timp am inceput sa stam afara in grup de mai multi si fete si baieti. Pana la urma am recunoscut ca-mi place de C.
A trecut ceva vreme fara sa se intample nimic, iar dupa un timp iar am iesit afara mai multi iar C. ma lua in brate statea cu mine si dimineata cand vorbeam la telefon ma intreba daca mai merg in satul vecin unde e el si eu ziceam ca nu stiu sigur, el zicand ca daca nu vin se supara si vine dupa mine si ma ia cu forta.
O data m-a enervat si am fugit dupa el si ne-am oprit intr-un loc unde eram numai noi 2 si m-a pupat. A incercat sa ma sarute dar nu l-am lasat.
M-a si intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar nu am acceptat.
Totul bine si frumos pana cand niste fete invidioase au inceput sa scoata vorbe ca eu l-am barfit pe el.
Din aceasta cauza nu am mai vb cu el 4 lunisad
Acum ne-am impacat, dar parca nu e ca inainte, dar tot vorbim

Credeti ca i-a placut de mine?big grin

funda + votlove struck

Răspuns Câştigător
| Thesamegirl a răspuns:

Asa cum a spus si adrianajollie daca verisoarei tale ii place de el era oarecum interzis, dar cu totii stim ca in dragoste si razboi totul e permis. Daca acesta te-a chemat cu siguranta vroia sa te vada, pentru a discuta face 2 face. La telefon nu e tocmai ok sa discutati asemenea lucruri mai ales daca este vorba despre o viitoare relatie. Incearca sa vezi de unde s`a rupt firul, fetele sunt rele, insa daca el te cunoaste cu adevarat stie de ce esti in stare si de ce nu.Nu lasa pe nimeni sa stea intre voi 2, nu se merita!
Bafta!

4 răspunsuri:
| adrianajollie a răspuns:

Uite, in primul rand daca stiai ca verisoarei tale ii place de el nu trebuia sa faci nimic din toate astea nici macar sa-l lasi sa te pupe sau sa se dea la tine, iar in al 2lea rand da, te-a placut cu siguranta dar niiunui baiat nu`i plac barfitoarele, profitoarele, etc. asa ca daca nu ti pasa de verisoara ta, go ahead si vorbeste cu el spune`i ca nimic din tot ceea ce au zis tipele respective nu e adevarat, incearca sa-l convingi daca vrei sa fii cu el, ndrazneste, fa tu primul pas, iar prin asta sa nu intelegi ca trebuie sa te arunci in bratele lui, nu... rabdarea e cel mai important lucru de care trebuie sa tii cont.
funda?

| IonutBest a răspuns:

Eu cred ca i-a placut de tine

| SaNdYy a răspuns:

Da tea placut sigur dar nu ti-a spus in fata.

| andreeascumpika a răspuns:

Eu cred ca te iubeste:*