| anonim_4396 a întrebat:

Hei adolescenti! as vrea sa-mi spuneti cateva expresi pe care le folositi intre prieteni? ceva care are mai multe intelesuri, ceva amuzant si cea genial. Deci? evident funda :d

Răspuns Câştigător
| David06 a răspuns:

Cand un prieten se lauda ii zci dupa ce trmina asa si ce vrei o diploma?/asa si ce vr un premiu?/sau cand intreaba knva "ce vb?" u ii rasp "limba romana" sau repeti intruna cand se lauda "seriuos,seriuos,seriuos" sau pe un ton nervos apropiindu-te cu ura ii zici "cine esti ma, cine esti ma, cine esti mah" din ce in ce mai nervos dar si aici repeti daca mai aflu iti mai spn! mai stiam cateva da nu mi le aduc acum aminte cand mi le amintesc ti le spun ok? fundita?big grin