| Elizuuuu a întrebat:

Hei! Ajutati-ma rapid!
Am nevoie de o lenjerie de pat cu One Direction, de 1 persoana sau mai bine de 2, nu conteaza dar sa fie din Romania, nu din alte tari!
Cine stie un site sa lase link-ul kiss
Fundita + vot! Multumesc din inimaa!

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Poti lua oo lenjerie normala si sa-o duci la un centru de personalizari dintr-un hipermarchet si voila! big hug
Good luck!winking

| Xtal a răspuns:

Eu vreau hartie igienica cu One Direction.

| PaStiLuTzEcUeFeCt a răspuns (pentru Xtal):

Controleaza-ti vocabularu happy

| Nzask a răspuns (pentru Xtal):

La cât ești de urâta zic sa te ștergi direct cu oglinda ca nu e diferența. Ștergi cacatu' cu ****.

| pricopgeorgecatalin a răspuns:

In Romania nu cred ca o sa gasesti, incearca Ebay daca doresti asa de mult, dar nu cred ca ai sanse sa gasesti.