| Ađřıαηηα a întrebat:

Hei all.as vrea sa stiu si eu niste moduri de a ma distra. de a scapa de plictiseala.cine stie. fundita :X

Răspuns Câştigător
| Annagtfo a răspuns:

smug Pai uite ce fac eu de obicei comand o pizza chem o prietena sau mai multe luam ceva de baut si ne uitam la un film sau facem chestii idioate, sau ma duc in mall cumpar lucruri noi nimic nu e mai distractiv decat sa iti cumperi haine noi. Sper ca te-am ajutat :devil

1 răspuns:
| WedDye a răspuns:

Iesi afara! {chiar daca e frig } suna un prieten... si eu cred ca e plictisesti fiindca stai si te gandesti la ceva distractiv laughing
Fi inventiva! kiss