| Onisie_Cosmin_1999 a întrebat:

Hei, am avut si eu mic incident, am fost la salon sa ma pensez si tipa aia mi-a luat mai mult decat in mod normal, as putea spune ca aproape jumătate din sprânceană, a trecut 1 luna si de abia daca au crescut câte un fir pe aici pe colo, va rog sa mi spuneți ce as putea sa fac, tin sa preciezez ca sunt baiat si mi e rusine sa ies pe strada cu asemenea sprancene.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si de asta mereu le.mentionez alora la salon daca il schimb sa nu imi ia subtire...
Stiu ca suna aiurea, dar poti incerca sa le conturezi un pic până cresc, cu pudra caci arata mai natural, cred ca ar trebui sa existe tutoriale si pentru băieți ca sa le conturezi o forma masculină

| andreeaalexandra110 a răspuns:

Cumpara-ti ulei de ricin de la farmacie, nu este foarte scump