| anonim_4396 a întrebat:

Hei! am citit pe o felicitare un text foarte fain, dar nu imi aduc aminte cum era ...suna ceva de genu: De craciun te vreau pe tine/
De craciun te vreau pe tine si inca un cadoyu/ Bine de craciun te vreau pe tine si inca cateva cadouri....si restul nu mai stiu... ajutati-ma si promit funda si vothappy

1 răspuns:
| qKels a răspuns:

Nu stiu exact care e continuarea dar iti pot da alte sugestii... ce zici de :
- De Craciun, daca vine la tine un tip gras si paros si te baga intr-un sac, nu te speria! I-am scris mosului ca te vreau pe tine de Craciun!
sau
-Nu vreau multe de Crăciun Există doar un singur lucru am nevoie Nici macar nu-mi doresc zăpadă Nu-mi pasa de cadouri Sub pomul de Craciun Te vreau doar pentru mine Mai mult decat ai putea stii vreodata.
funda? :*