| Future1234 a întrebat:

Hei,am cont Daedalus si imi vin ft,ft, ft rar sondajele. Voua cam din cat in cat timp va vin?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu vin cu frecventa regulata. Presupun ca, in functie de profil, aleg anumite persoane carora le trimit sondaje. De pilda eu nu mai primisem niciunul de vreo luna iar saptamana trecuta, in 3 zile, am primit 2 sondaje.
Ai si tu rabdare. Eu am avut si...surpriza! Acum o luna, am primit in cont banii aferenti punctelor acumulate.

| GangstaLoc a răspuns:

Buna. Ceva mai des. Sa intamplat sa imi vina 2 saptamani aceasta. Am retras 49 ron acum 1 saptamana. Sunt seriosi!