| Normal xD a întrebat:

Hei! Am doar 15 ani si as dori si eu un sfat din partea unui profesionist.Am niste riduri de expresie in jurul gurii, credeti ca e o problema? Se vor accentua in timp? Ce pot sa fac? sad Am impresia ca sunt din cee in ce mai pronuntate pe zi ce trece, dati-mi un sfat.Eu cred ca e cam devreme sa-mi apara asa ceva straight face Ce ziceti? Ce pot sa fac sa scap de ele? Stiind ca sunt minora. Am de ce sa-mi fac griji odata cu inaintarea varstei?

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Cred ca multi baieti le vor gasi dragute si simpatice asa ca pana la 20 ani nu iti mai bate capul cu lucruri nesemnificative. Esti inca in dezvoltare si poate iti dispar peste cativa ani