| biscuite a întrebat:

Credeti ca oamenii care zambesc mult vor avea mai multe riduri decat de obicei in jurul gurii?

6 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Cei care au o viata fericita, plina de rasete vor traii mai mult!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Crede-ma ca nu le observa nimeni! nimic nu te face mai frumoasa ca persoana de cat un ZAMBET dulce...

| deeea28 a răspuns:

NU. Intocmai. Rasul este foarte sanatos si s-a ajuns la concluzia ca cei care rad mai mult sunt mai putin ridati.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Nu stiu cum e cu zambetul, dar eu am riduri pe frunte, de la stat incruntata.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Ai un nick simpatic tare!

| uite aici a răspuns:

Nu. Crezi ca cineva observa ridurile din jurul gurii la o persoana care zambeste mult si care ii face pe ceilalti sa zambeasca?