| anonim_4396 a întrebat:

Hei! am etichetat pe facebook o pers. care nu trebuia din greseala am dat o alta pers cum pot sa sterg?:d

Răspuns Câştigător
| zuzu_8138 a răspuns:

Dupa numele pers (in paranteza) scrie sterge/elimina persoana si dai click acolo... fundita?

3 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

O etichetezi din now, de data asta cu numele eibig grin

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Poi vezi ca iti apare colo jos sub imagine numele la pers aia si langa nume scrie sterge eticheta si dai acolo si ti se sterge si apoi poti scrie numele persoanei respective dar cu grijewinkingFUNDA?

| Ðianna a răspuns:

Sub poza iti apare inr-o paranteza "numele persoanei-sterge eticheta". Click pe "Sterge eticheta"winking