| D33utzu a întrebat:

Hei! Am fost invitata de iubitul meu la nunta parintilor lui...[am 13 ani ] cum as putea sa ma imbrac ...18 cununia. si pe 27 nunta.
Avand in vedere ca la inaltime sunt la fel de inalta ca el nu voi purta tocuri. Ce imi spugerati! Dau fundita kiss

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
La cununii şi nunţi se poartă haine elegante, aşa că eu îţi recomand să îţi cumperi o rochie până la genunchi, nu prea mulată - de o culoare ca gri, crem, negru, galben pai, sau alb murdar. Iar în picioare poţi purta nişte balerini asortaţi.
Dacă ţii să porţi pantaloni, alege o pereche neagră, clasică şi combină-i cu o bluză mai elegantă, ceva mai evazat, mai larg, dar nu alb.
Mult succes!

| CandyTetris a răspuns:

Ce draguuuuthappy
Pai,ia o rochita nu prea scurta,nu prea lunga,putin mai sus sau mai jos de genunchi,nu prea decoltata. Ceva ca sa-ti puna in valoare corpul si tenulhappy. Preferabul ceva simplu,ca sa fie elegant,fara paiete, sclipiciuri sau floricioane in piept.
Daca nu iei tocuri ar trebui sa iei o rochie mai bufanta, sau cel putin sa nu fie mulata in partea de jos.Hope I helped.happy

| Pandicorn123 a răspuns:

://....ro/search pantofi
http://www.google.ro/......tp?/search rochii http://www.google.ro/......tp?/search coafuri ultimele 3 de pe primul rand, sau a doua de pe p4rimul rand par scurt iti alegi tu

| OrdinaryGirld a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa porti o rochie (dar nu alba), si daca zici ca esti inalta nu cred ca trebuie sa mai porti si tocuri poate doar cu toc mic ca sa se vada frumos.Noroc!happy