| 13837392992828282 a întrebat:

Bună seara, sunt invitata la o nunta. Am o rochie lunga și nu prea știu sa merg pe tocuri, ce stil de toc ar fi bun având în vedere ca nu prea știu sa merg?

2 răspunsuri:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Daca ai rochie lunga eu nu iti recomand tocul subtire pentru ca ti se va incurca in rochie. Cel mai bine iti iei un toc patrat si scurt daca spui ca nu prea stii. Dar orice pantof vei lua, fa cativa pasi pe zi pana la nunta incaltata, sa te obisnuiesti happy

| anonimg a răspuns:

Sandale nu ar merge?