| Xoxoo a întrebat:

Hei! Am mai pus o data intrebarea asta. Am fost astazi sa ma ransfer la alt liceu si secretara de acolo mi-a spus ca de ce nu am venit mai de mult ca nu stiam ca se dau diferente. Dar eu daca sunt la profil de industrie alimentara si vreau sa ma mut la alimentatie trebuie sa mai dau diferente?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fost si azi? ai rezolvat ceva?:*

| Xoxoo explică (pentru anonim_4396):

Nu am rezolvat nimic. Nu am reusit sa ma transfer. :**

| Issabela26 a răspuns:

Da.eu stiu ca daca schimbi profilul dai diferente oricare ar fi profilul la care ai fost sau la care te muti pentru ca profilul la care ai fost se bazeaza mai mult pe unele materii si cel la care vrei sa te muti se bazeaza mai mult pe alte materii (chiar si doar 1 in plus fata de cel la care ai fost)si atunci dai diferenta la materia respectiva happy

| Grigore_Betty_1993 a răspuns:

In cazul in care exista materii pe care nu le faceai cand erai la vechiul profil, e logic ca trebuie sa dai diferente. dar nu te teme ca nu sunt cine stie ce. trebuie doar sa le iei, din moment ce te transferi la inceputul anului, nu iti vor afecta mediile. happy