| Upz0r3 a întrebat:

Vreau sa ma transfer la alt liceu cu un profil diferit..sunt a 10a si in a 11a as dori sa ma mut...am inteles ca dai diferente la ce nu faci la profilul tau..eu sunt la industrie alimentara si vreau sa ma mut la filologie ai am facut comparatie si fac toate materiile doar ca ore mai putine, mai dau diferente?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa dai diferentele pentru a ajunge la programa lor. Mai bine intreaba la secretariatul scolii.