| Xoxoo a întrebat:

Hei! Am fost astazi sa ma ransfer la alt liceu si secretara de acolo mi-a spus ca de ce nu am venit mai de mult ca nu stiu ca se dau diferente. Dar eu daca sunt la profil de industrie alimentara si vreau sa ma mut la alimentatie trebuie sa mai dau diferente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te maine iar! ce mincinoasa, nu de da nici-o diferenta nimic.
Femeia aia cauta motivestraight face sa nu te transfere! este dreptul tau nu renunta..nu se da nici-o diferentawinking si chiar daca se da...se da dupa 25 august!
Du-te maine si baga cerere de transfer, sau daca nu vorbeste chiar cu directoare! sau dai secretarei o cafea si o ciocolata ca vezi ce repede te ajuta! dupa ce mergi spune-mi ce ai rezolvat:*

| Xoxoo explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult. Chiar asa o sa fac. o sa ma duc maine inapoi si ii duc cererea si gata. ca profilul de turism si alimentatie se separa jumatate de clasa se duce pe turism si jumatate pe alimentatie. Si eu vreau pe alimentatie ca asta am facut la liceul meu industrie alimentara. Si nu vad ce rost are sa dau diferente si nici nu vad la ce as putea sa dau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xoxoo):

Pai nu ai la ce!
femeia aia minte cu nerusinare...nu mai stiu exact cum e dar am impresia ca trebuie sa iti dea ea o cerere sa o completezi! dar ca sa o imbunezi, erge o cafea si ciocolata 9no obligatoriu) ..este totusi dreptul tau!