| biscuiteletau a întrebat:

Hei. Am nevoie de filme! Nu mai am idee la ce sa ma uit.
1. Sunt innebunita dupa filmele [romanele] lui Nicholas Sparks.
2. Spuneti-mi niste filme de dragoste thinking Dar cu multa actiune, gen THE NOTEBOOK. [fara The last song, the lucky one, step up revolution, waiting for forever, lol, the vow, the notebook, blue lagoon, twilight, dear john. le-am vazut.] Dau funda! Multumesc! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Serendipiti:d.E frumos!

| Woodenpints91 a răspuns:

The notebook are multă acţiune? straight face

Voiam să-ţi fac nişte recomandări destul de bune, dar m-a băgat în ceaţa modul cum percepi tu genul unui film.