| Marinescu_Alexandra_1993 a întrebat:

Hei, am nevoie urgent de raspunsuri, maine este ziua celei mai bune prietene si vreau sa ii fac ceva de mana care sa semnifice prietenia noastra, am nevoie urgent de raspunsuri, va rog

2 răspunsuri:
| Anonima0000000000 a răspuns:

Poti face bratara prieteniei!laughing intra pe youtubes si vezi acolo cum se face!;*

| AnduMaria1984 a răspuns:

Pai... Poti face un colaj cu poze cu voi,bratari,poti face un fel de poster cu citate despre prietenie, cu poze cu voi, daca ai, cu chestii pe care le faceti impreuna, felicitare...
Daca as fi in locul tau i.as face o bratara.
Bafta