| blurixe a întrebat:

Maine este ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele so nu stiu ce cadou sa ii iau sad Anul trecut i-am aduc un cosulet cu flori ( laughing ) in care era un biletel pe care scria Best Friends Forever! Anul asta vreau sa fie ceva special, ce sa semnifice prietenia noastra big grin Ma gandeam sa ii iau o bijuterie ceva dar nu am nicio idee thinking

3 răspunsuri:
| AndaMrr a răspuns:

Poi.Ai putea sa-i faci cadou o bratara a prieteniei (cea din noduri.)..deoarece sunt super dragute.Sau sa ii cumperi o pereche de ochelari.Un paputzoii':p.Depinde ce gusturi are.Din moment ce e cea mai buna prietena a ta ar trebui sa stii cei placewinkingSper ca te-am ajutat. Ureaza'ii La multi ani! din parte mea.winkingwinking

| Maddiie a răspuns:

Am vazut eu de multe ori 2 lanturi pe care poti sa agati 2 jumatati de inima. Pe o jumatate scrie `best` si pe una `friends`, iar daca sunteti una langa alta le puteti apropia si forma o inima intreaga.
Eu m`am gandit de multe ori sa-i iau asa ceva prietenei mele, insa la mine in oras nu am gasit. Poate tu ai mai mult noroc happy.

| xPlode a răspuns:

Un lant de aur.depinde de bani tai happy