| Mimi324 a întrebat:

Hei!
Am o problema, in ultimul timp ma enervez foarte repede, poate sa fie de la oboseala?
Eu am venit din Germania si cum am ajuns acasa am inceput sa lucrez din nou si ma simt epuizată.
Nu mai am rabdarea pe care o aveam, ma enerveaza orice.
Oare ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Teoteoteoteo67 a răspuns:

O cauza principala poate fi oboseala, nu simți că nu mai ai răbdare cu lucruri mărunte? Încearcă să iei o pauza, câteva zile doar pentru tine, dormi cat vrei. daca aceasta stare persistă și după asta, încearcă să consulți un psiholog el îți va recomanda ce este mai bine pentru tine.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Culca-te devreme, de la ora 9 sau 10 cel mai traziu, ca sa-ti poti revenii!