| Sckizia a întrebat:

Hei, am pus o poza pe fb cu mine si prietena mea, e normal sa ma oblige sa o sterg doar pentru faptul ca i se pare ca arata rau? e ea my bff? sad

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai da e normal! Daca sunteti amandoua in poza nu e normal sa ceri acordul si prietenei tale pentru a posta poza respectiva? Eu asa vad corect, mai ales ca sunteti prietene! Daca ei i se pare atunci respecta-i parerea!
Ciao!

| Michaela89 a răspuns:

Daca te intrebi acest lucru, dintr-o asemenea prostie, inseamna ca tu nu esti BFF-ul ei.

| Trolli a răspuns:

Da, trebuia sa o intrebi si pe ea daca este de acord ca tu sa postezi poza!
Cred ca si tu ai fi reactionat la fel in locul ei...