| Sabyynna a întrebat:

Hei! Am si eu 2 intrebari pentru cei care invata la Colegiul National "Mihai Vitezul" din Bucuresti si la Colegiul National de Inofrmatica "Tudor Vianu" din Bucuresti.
1. Isi dau profesorii interesul? Se preda cu adevarat bine, sau pentru bac de exemplu aveti nevoie si de meditatii?
2. Elevii sunt genul de copii plini de bani sau provin majoritatea din familii relativ modeste?

1 răspuns:
| born2pizza a răspuns:

Eu stiu bine ca la vianu profesorii merg mult spre mate-info, iar la romana elevii olimpici nu mai fac fata la romana... daca te duci la vianu, ajungi olimpic daca vrei

la mihai viteazul stiu case merge pe toate materiile, dar nu stiu calitatea lor