| daNNusa a întrebat:

Hei! am si eu nevoie de ajutor.am adobe photoshop cs2, dar nu stiu sa umblu si as vrea sa stiu cum pot schimba fundalul din spatele meu...ca in aceasta poza http://www.wipeout44.com/video/images/photoshop_layers.j pg si daca puteti sa`mi mai spuneti cum poate fii totul b&w si eu colora? plz dau fundita la cel mai bun raspuns:*:x

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=__KkSu248OU
Urmareste pas cu pas, pune pauza cand e cazul, reia procesul. Mai pe scurt INVATA