| saidkique a întrebat:

Dau o funda daca-mi spuneti cum pot invata sa photoshop-ez? As vrea sa stiu cum sa umblu in Adobe Ps si AE. De unde pot invata, si poate si catyeva Tips&Tricks? O zi buna!

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Buna!
cauta tutoriale pe youtube (chiar daca sunt in engleza si nu prea o stapanaesti, cred, urmaresti si tu pasii pe care ii face )
sau mai poti intra pe site-ul de mai jos ca explica in limba ROMANA cum poti face diferite modificari cu photoshop

http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/photoshop/

vezi ca sunt multe pagini!

funda?;;)

| saidkique explică (pentru ThinkAgain):

Stapanesc engleza chiar foarte bine, mersi mult big grin

| ThinkAgain a răspuns (pentru saidkique):

Ok!
ma bucur!happy
ti-au fost de ajutor tutorialele si site-ul?batting eyelashes

| saidkique explică (pentru ThinkAgain):

Da, am acumulat cunostinte destul de necesare pentru. a incepe! big grin

| ThinkAgain a răspuns (pentru saidkique):

Si imi dai funda?batting eyelashes

| saidkique explică (pentru ThinkAgain):

Ti-am dat deja :* :*

| ThinkAgain a răspuns (pentru saidkique):

Mersihappy

11 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Tutoriale pe google sau pe youtube ai cautat? big grin sau carti?

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Www.ro-sotw.com - cel mai bun loc pentru a invata!

| Magellanaa a răspuns:

Youtube ?

| WindTechArt a răspuns:

Salut, Daca doresti sa inveti Photoshop (inclusiv CC) uita-te aici http://windtechart.ro/tuts-2/grafica-si-design/photoshop/
Acesta este site-ul meu de tutoriale si grafica. Este un site foarte tanar insa sper ca sa inveti grafica profi din ceea ce fac eu, si daca ai ceva sa-mi spui sa nu eziti sa imi lasi un comentariu. :-)