| Amma196 a întrebat:

Hei. Am si eu nevoie de ajutor. E vorba despre un film de groaza caruia nu`i mai retin numele. In film era vorba despre o tipa care presimte un accident si nu se mai urca in avion, tren, autobuz, etc si apoi aia incep sa moara pe rand in moduri ciudate

4 răspunsuri:
| zelda a răspuns:

Amuzament? happy

| MyChemicalRomance a răspuns:

Dap, si eu m-a vazut filmul...dar...nu imi aduc aminte, desi as vrea sa il revad din nou. A fost super tareeeeeeee

| DozeCuVisse a răspuns:

Si eu stiu filmul, si vreau sa aflu.

| allyky a răspuns:

Final Destination si vezi care din ele ca sunt vero 3 sau 4 filme