| annonimkiss a întrebat:

Heiwinkingam si eu o intrebare!
am un nokia c3 si nu pot vizualiza videoclipurile de pe youtube
mentionez k l-am primit din anglia vara aceasta si am internet >gratuit:cine poate a ma ajute happysa-mi de-a niste setari au ceva!batting eyelashesva rog ajutati-ma! funda:*

Răspuns Câştigător
| black34white a răspuns:

Buna pai iti trebuie doar flash player pentru telefon :* intri pe google si dai download flash player si il downloadezi il instalezi si gatahee hee sper ca ti-am fost de folos tongue