| Lorenee a întrebat:

Hei! Am si eu o mica problema, nu stiu in ce sens o pot numii problema, dar. tocmai ce mi-am reincarcat cartela... am ales exatraoptiunea, am confirmat-o, pot suna primmi mesaje pot primi apeluri daaaar nu pot trimite mesaje " expediere mesaj nereusita"!
Ma puteti ajuta va rog frumos?
Multumesc, o seara buna [ Dau funda big hug ]

2 răspunsuri:
| roxxxa a răspuns:

Vezi daca optiunea ta contine si mesaje ori daca ai semnal in locul unde te afli atunci

| Lorenee explică (pentru roxxxa):

da m-am uitat` aveam si semnal happy Doar ca nu stiu ce avea telefonul, acum merge :* Oricum multumesc :*