| IoanaBia11 a întrebat:

Hei, am un cont pe Wattpad, si am scris o poveste dar acum as vrea sa o sterg cum as putea?
Dau funda!

1 răspuns:
| HinataYuno a răspuns:

Dai la ''lucrarile mele'' /''my works'', la povestea pe care vrei sa o stergi, cauti cam in dreptul titlului/ei ''manage'', dai pe manage si in dreapta, jos scrie : ''sterge aceasta povestire''/ ''delete that story''. Sper ca te-am ajutat! (Funda?)
P.S : numele meu de Wattpad e AdaChan, daca ai nevoie de ceva si te pot ajuta sau doar daca vrei sa vorbim, sunt disponibila :3