| Mic_Robee_1995 a întrebat:

Hei! Am un mp4 freeman holiday, si as vrea sa stiu cum as putea sa-l formatez. Pentru ca atunci cand il bag in PC prin USB imi da eroare daca vreau sa sterg melodiile. Va rog! Astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Întâmplător și eu am avut aceeași problemă cu mp4 player. Soluția în cazul meu a fost drastică: am intrat în meniu și i-am șters toate melodiile, pozele și mesajele text.
După aceasta lobotomie l-am conectat iarăși la pc și mi-am repus în drepturi muzica preferata și de atunci nu mi-a mai făcut hibe.

| QwertyNRG a răspuns:

Daca nu ai in el card cu merge (daca ai card in el chiar nu stiu dc)