| Flöricicä a întrebat:

Hei, am un telefon LG GD880 si cand intru pe internet, vreau sa intru si pe messenger. Dau search pe google si imi da, ma conectez dar nu e bun de nimic deoarece nu vad daca cineva ma saluta sau cand imi raspunde. Puteti sa imi ziceti ce sa fac ca am inteles ca e vreun program:dFUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andreea256 a răspuns:

Daca telefonul tau nu are aplicatia direct Yahoo inseamna ca trebuie sa o downloadezi Yahoo Messenger For Phone download si o sa trebuiasca sa downloadezihappy Fundita?